P Y T A N I A   I   O D P O W I E D Z I

Jaka jest cena witraży?

Cena poszczególnych witraży jest bardzo mocno uzależniona od rozmiarów, projektu, rodzaju użytego szkła, ilości linii łukowych lub prostych oraz elementów szkieł. Ceny metra kwadratowego witraży wahają się w przedziale 1300 zł ( szkło katedralne tanie, linie proste ) do 2800 zł ( w przypadku szkieł antycznych i linii łukowych). Zawsze oferujemy najwyższą jakość użytych materiałów w zależności od potrzeb i rodzaju zamawianego witraża, niepowtarzalne projekty i solidne wykonanie.  W celu wyceny zamówienia prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w okienku JAK ZAMAWIAĆ lub kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji gotowi zrealizować  projekty zgodnie z Państwa oczekiwaniami i możliwościami finansowymi.

Ile czasu realizuje się zamówienie?

Czas realizacji jest uzależniony od wymiaru projektu i jego złożoności, w tym ilości paneli, sposobu cięcia szkła i malowania.

Generalnie przy niewielkich projektach i wybranym gotowym wzorze z naszej galerii lub przesłanym przez Państwa, jego realizacja wynosi 3-4 tygodnie.

Staramy się dopasować nasze możliwości do oczekiwań klientów w zakresie terminu odbioru.

Czy witraże wysyła się w sposób bezpieczny?

Pracownia witraży Józefowicz B&P dysponuje własną, sprawdzoną formą wysyłki witraża/mozaiki. Przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona nawet przed silnymi uderzeniami i wysyłana pocztą kurierską. Przy większych zamówieniach zapewniamy transport własny i montaż.

Czy można złożyć zamówienie z dowolnego kraju?

Dysponujemy możliwością wysyłki witraży/mozaiki do każdego kraju na świecie. W przypadku ustalenia budżetu i warunków zamówienia uzgadniamy z klientem koszty transportu

i ubezpieczenia przesyłki.

Czy sami Państwo wytwarzacie witraże i mozaiki?

Tak, zarówno witraże, jak i mozaiki są wykonywane w 100% w naszej pracowni witraży Józefowicz B&P. Tutaj powstają wzory i projekty, które po zaakceptowaniu przez klientów są realizowane. Witraże malowane są farbami, sporządzanymi przez nas, w oparciu o stare unikalne receptury.

 

© 2017 art4glass